Zawodowy Summer Camp 2024 – podsumowanie! 14.09.2024

W dniach 10-13 września uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w 1. edycji Zawodowego Summer Camp, który odbył się w Bel Mare Resort w Międzyzdrojach. Były to cztery dni pełne inspiracji, nauki i wspaniałych doświadczeń! W programie znalazły się warsztaty z budowania marki osobistej, zarządzania stresem, finansów osobistych oraz wiele innych zajęć z doradztwa zawodowego. Nasi uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli we wszystkich aktywnościach, wykazując się ogromną chęcią zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Ich aktywność podczas dyskusji, warsztatów oraz ćwiczeń praktycznych była imponująca, co potwierdziło, że mamy wyjątkowo zmotywowaną i utalentowaną młodzież! Poza nauką nie zabrakło czasu na zabawę – dyskoteka, paintball laserowy oraz gry plenerowe pozwoliły wszystkim na chwilę relaksu i integracji.

Dziękujemy organizatorom za świetną organizację i bogaty program, a uczniom za wzorową postawę i aktywne uczestnictwo!
To dzięki Wam ten wyjazd był tak udany!