Tłusty Czwartek i Turniej Pączka 08.02.2024

W czwartek, 8 lutego, obchodziliśmy chyba najsłodsze święto w naszym kalendarzu wydarzeń - Tłusty Czwartek. Każdy otrzymał słodki prezent z nadzieniem owocowym, polany przepysznym lukrem. A na długiej przerwie 15 reprezentantów klas i 1 reprezentant Samorządu zmagali się o tytuł "Najszybszego zjadacza pączków". W pierwszej rundzie najszybszy okazał się Hubert Kiernożycki, który zjadł dwa pączki w 43 sekundy. Do finału awansowało 4 zawodników - Hubert, Mikołaj Turek, Jakub Zieliński i Jakub Kryger.

W finałowym pojedynku najszybszy - w zjedzeniu 2 kolejnych pączków - okazał się Mikołaj Turek, który pobił wynik Huberta o 5 sekund! Gratulujemy!