Gra miejska dla uczniów szkół podstawowych 11.10.2024

Nasza szkoła miała dzisiaj przyjemność stać się jednym z przystanków na trasie Miejskiej Gry Zawodowej „WyGraj Szkołę”.

Drużyny z różnych szczecińskich szkół podstawowych przemierzały miasto, odwiedzając firmy i instytucje oraz wykonując różnorodne zadania. W ramach gry uczniowie poznawali topografię Szczecina, rozwiązywali kreatywne i logiczne zadania, dowiadywali się więcej o różnych zawodach, współpracowali z lokalnymi szkołami, uczelniami i przedsiębiorstwami.

Celem wydarzenia było poszerzenie wiedzy ósmoklasistów o zawodach oraz zapoznanie ich z praktycznymi aspektami pracy w wybranych branżach.

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 61 w Szczecinie za możliwość udziału w tej świetnej inicjatywie.