Wybory radnego Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin 30.09.2024

W poniedziałek, 30 września, w świetlicy odbył się 'wieczór' wyborczy, podczas którego ogłosiliśmy wyniki wyborów radnego z naszej szkoły do Młodzieżowej Rada Miasta Szczecin.

W wyniku 2-dniowego głosowania z wykorzystaniem systemu elektronicznego swój głos oddało 52% uczniów. Dziękujemy za bardzo dobrą frekwencję!

Radnym Technikum Informatycznego SCI w Młodzieżowej Radzie Miasta Szczecin został Szymon Banaś (kl. 3A), uzyskując 69 głosów!

Wyniki:

• Szymon Banaś - 69 głosów,
  • Bartosz Chałupka - 68 głosów,
  • Amelia Staszczyk - 63 głosy,
  • Stanisław Grawiński - 24 głosy,
  • głosy nieważne - 4 głosy.

Gratulujemy Szymonowi, który zapewnił nas, że postulaty wszystkich kandydatów, które pojawiły się w trakcie kampanii zabierze ze sobą na posiedzenie MRM i tam przedstawi!

Dziękujemy kandydatom za bardzo dobrze poprowadzoną kampanię wyborczą, za grę fair play, za zaangażowanie w sprawy młodzieży!