Gra Miejska "WyGraj Szkołę" 27.09.2024

Gra Miejska „WyGraj Szkołę” – zapraszamy ósmoklasistów do rywalizacji! Już 11 października 2024 r. o godz. 9:00 startuje nasza Zawodowa Gra Miejska, organizowana przez Szkołę Podstawową nr 61 w Szczecinie! Czeka Was dzień pełen wyzwań, rywalizacji i szans na rozwój umiejętności miękkich.

Co Was czeka?

• Pokonywanie trasy po Szczecinie oraz poznanie topografii miasta,
  • Zadania rozwijające kreatywność i logiczne myślenie,
  • Poznanie specyfiki różnych zawodów
  • Współpraca z lokalnymi szkołami, uczelniami i przedsiębiorcami

Głównym celem organizowanej Gry Miejskiej jest pogłębianie wiedzy tegorocznych ósmoklasistów szczecińskich szkół podstawowych na temat konkretnych zawodów oraz poznanie specyfiki pracy w tych zawodach.

Zespoły składające się z 5 uczniów (plus nauczyciel) będą rywalizować o atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. C. Brancusiego w Szczecinie.

Zapisy ruszają w piątek, 27 września 2024 r. Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekajcie!
Koordynator: Natalia Kociubińska, SP61 w Szczecinie