Nasi absolwenci zwycięzcami Hack Yeah 2024 30.09.2024

Miło nam poinformować, że dwóch naszych absolwentów, Oskar Domingos i Marcin Gieroń, wraz z zespołem wygrali nagrodę główną na hackathonie HackYeah w kategorii „BreakWordTraps”. Na potrzeby Ministerstwa Finansów stworzyli działający prototyp aplikacji webowej wykorzystującej Sztuczną inteligencję do analizy jakości przemówienia z nagrania video. Aplikacja między innymi wykrywała błędy podczas przemówienia, tworzyła transkrypcję, tłumaczenie na język angielski oraz tworzyła zestawienie semantyczne i proponowała docelową grupę odbiorców.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne konkursy!